Mokyklos bibliotekoje minėta Tarptautinė vaikų knygos diena

2024-04-22

Mokyklos bibliotekoje minėta Tarptautinė vaikų knygos diena

Balandžio 15 - 19 d. mokyklos bibliotekoje minėjome Tarptautinę vaikų knygos dieną. Edukacijos vyko pirmų klasių ir 3c bei 3d klasių mokiniams. Jas vedė bibliotekininkė Loreta Narbutienė ir socialinė pedagogė Kristina Legeckienė.

Oficialus šių metų Tarptautinės vaikų knygos dienos rėmėjas yra IBBY Japonijos skyrius, o raktinis žodis – vaizduotė. Iškili japonų rašytoja Eiko Kadono parašė kreipimąsi į pasaulio vaikus. Pasak Eiko, skaitydami knygas atveriame duris į kitą pasaulį, o perskaitę pamatome pasaulį naujai.

Edukacijos metu vaikai žiūrėjo skaidres „Kaip atsirado knygos?” ir dokumentinį filmą „TUKa – knygos kelias“.  Jie susipažino su rašto ir spausdintos knygos atsiradimo istorija, knygos sandara ir jos kūrėjais, pirmųjų vaikų knygų atsiradimu.

Renginio metu moksleiviai susipažino su vaikų knygų įvairove. Kodėl knygas reikia skaityti ir jas tausoti? Kur galima įsigyti vaikų knygų ir kur jas galima skaityti?

Mokiniai apžiūrėjo bibliotekininkės paruoštą Tarptautinei vaikų knygos dienai skirtą parodą.

Daugiau nuotraukų mokyklos Instagram: nuotroda.

Biblioteka240422
Biblioteka2404223